MENU
svatebni_fotograf_zahranici_italie
svatebni_fotograf_zahranici_benatky
svatebni_fotograf_zahranici_spanelsko
svatebni_fotograf_zahranici_recko
10_fine_art_film_fotograf_tomas_dolejsi_recko
083_elopement_fine_art_fotograf_italie
503_svatebni_fotograf_santorini

Svatba v zahraničí

Zvažujete nebo již dokonce plánujete svatbu v zahraničí? Blahopřeji, jelikož je to skvělé rozhodnutí. Ať už preferujete malou intimní svatbu ve čtyřech třeba na romantickém ostrově Santorini v Řecku nebo pozvete celou svou rodinu do malebného Toskánska v Itálii, čeká vás svatba, na kterou budete vzpomínat celý život.

A abyste své vzpomínky mohli zachovat i pro další generace, budete potřebovat opravdu zkušeného svatebního fotografa. A to takového, na kterého se budete moci opravdu spolehnout a využít jeho zkušeností i konktaktů.

Jelikož svatby fotím profesionálně již od roku 2007 a se zahraničními svatbami mám opravdu bohaté zkušenosti, velmi rád s vámi proberu všechny vaše představy o svatbě. Mluvím plynně anglicky a samozřejmě i česky – a tak se domluvím jak s místními, tak s vašimi českými hosty. Doposud jsem fotil ve většině evropských zemí (Itálie, Řecko, Francie, Holandsko, Španělsko, Švýcarsko, Kypr, Slovinsko, Velká Británie, Polsko, a další).

Díky svým  mnohaletým zkušenostem Vám dokonce mohu pomoci zprostředkovat potřebné kontakty v zahraničí, doporučit ostatní dodavatele, a také třeba poradit jak svatbu v zahraničí zařídit s rozumným rozpočtem.

7 důvodů

Proč uskutečnit svatbu v zahraničí

Svatba v zahraničí nemusí být drahá. Naopak může dokonce vyjít levněji, než velká česká veselka. Nemusíte zvát desítky hostů – stačí nejužší rodina a pár kamarádů. Pro ostatní uspořádáte párty po návratu, včetně promítání svatebních fotografií.

V zemích EU vás čeká jen minimální papírování navíc. Obřad může nebo nemusí být oficiální, to je zcela na vás.

Spojíte svatbu se svatební cestou. Stejně tak vaši hosté si mohou pobyt protáhnout třeba na týdenní dovolenou u moře. Takže náklady na cestu nepočítáte.

Užijete si prostředí a klima, které je vám příjemné (moře, hory, kosmopolitní velkoměsto, …). Svatba má být oslavou vašeho vztahu, a tak je na místě si to opravdu užít.

Budete mít opravdu jedinečné svatební fotografie.

Šaty, prstýnky a další detaily si  můžete bez problémů přivézt s sebou. Záleží čistě na vás, do jaké míry zapojíte místní agenturu nebo dodavatele.

Svatba v zahraničí bude nezapomenutelným zážitkem nejen pro vás, ale i pro vaše svatební hosty. Strávíte spolu nejeden úžasný den… můžete pro ně naplánovat třeba podvečerní piknik na lodi při západu slunce, sportovní výlet do okolí s kamarády, nakupování s družičkami, … možností je opravdu  mnoho. Každopádně si to opravdu užijete.

ZAVŘÍT