MENU

RODINNÁ FOTOGRAFIE &
TĚHOTENSKÉ FOCENÍ

Rodinné a těhotenské fotografování
FOTÍM RODINY, TĚHULKY I PORTRÉTY

Jako táta dvou dcer vím, jak jsou děti v našich životech důležité. A taky jak rychle rostou… Proto fotím nejen své dvě děti, ale i ty vaše. 

Jsou to malé poklady, které jednou vyrostou a rodinnou fotografii osobně vnímám jako způsob, jak si uchovat krásné vzpomínky. Na jejich dětství a na naše společně strávené chvíle. Rodinné focení, tedy fotografování rodin, dětí, ale i těhotenské fotografování je součástí mé práce již od roku 2007.  Fotím v zahraničí i po celé ČR.

Ať už jde o rodinné focení, portréty nebo těhotenské focení, preferuji uvolněný styl fotografování v přírodě nebo ve městě. Mým cílem je poskytnout vám krásné rodinné fotografie, na kterých budete rozesmátí, uvolnění, v dobré náladě, a to jako jedna rodina.

Díky tomu budete mít ve svém rodinném albu krásné rodinné fotografie, které vám vždy připomenou ty krásné okamžiky strávené spolu.

rodinné focení

RODINNÉ FOTOGRAFOVÁNÍ

2 hodiny • minimálně 50 fotografií • profesionálně upravené • v plném i webovém rozlišení • libovolný následný tisk • rychlé dodání do 1 týdne

3 900 KČ

TĚHOTENSKÉ FOTOGRAFOVÁNÍ

2 hodiny • minimálně 50 fotografií • profesionálně upravené • v plném i webovém rozlišení • libovolný následný tisk • rychlé dodání do 1 týdne

3 900 KČ

JSEM PROFESIONÁLNÍ FOTOGRAF a POHODOVÝ ČLOVĚK

Chcete krásné rodinné nebo těhotenské fotografie?

Můžete mi zavolat nebo napsat: 737 164 334,  tom@tomasdolejsi.cz  a domluvíme se na termínu a místě vašeho fotografování.

PRAKTICKÉ INFORMACE K RODINNÉMU FOTOGRAFOVÁNÍ

Kde probíhá focení?

Předem se domluvíme na místě, které vám bude vyhovovat a zároveň bude vypadat dobře na fotografiích. Bydlím sice na Vysočině, nicméně rodiny i těhotné fotografuji po celé ČR.

Jak dlouho trvá fotografování

Obvykle je to 2 hodiny. Přiznám se, že přesně na hodinky nekoukám. Mým cílem je poskytnout vám ty nejkrásnější rodinné fotografie / těhotenské fotografie. A jestli to zvládneme o deset minut dřív nebo později, opravdu neřeším.

Kolik rodinných / těhotenských fotografií nám dáte?

Vím, že někteří fotografové odezvdávají přesný počet fotografií. Já to tak nemám. Můžu vám slíbit, že z rodinného či těhotenského focení budete mít minimálně 50 fotografií. Dostanete všechny, které budou hezké. A to v plném i webovém rozlišení. Všechny fotografie budete mít velmi rychle – do 1 týdne od fotografování.

Kolik stojí rodinné / těhotenské fotografování?

Cena za takové fotografování je 3 900 Kč. Odevzdávám nadstandardní počet fotografií (minimálně 50), všechny jsou profesionálně upravené a kdykoliv si můžete jakékoliv nechat dotisknout.

Co když se stydíme nebo se naše děti neradi fotí?

To je naprosto běžné. Málokdo se rád fotí a málokteré děti jsou ochotné chvíli postát. Prostě je nafotím rozevláté, ve svém živlu, v pohybu. Pokud ovšem budete chtít i nějaké „uhlazenější“ záběry, bude pouze na vás své děti zkrotit.

Máte nějaké konkrétní termíny?

Nemám přesně vypsané termíny, protože preferuji individuální přístup. Proto se s vámi domluvím individuálně na termínu, který vám bude vyhovovat.

ZAVŘÍT